Delphia 40.3 - Voo Voo Voo

Tydzień na jachcie w Chorwacji

Delphia 40.3 - Voo Voo Voo
Delphia 40.3 - Voo Voo Voo
Delphia 40.3 - Voo Voo Voo
Delphia 40.3 - Voo Voo Voo
Delphia 40.3 - Voo Voo Voo
Delphia 40.3 - Voo Voo Voo
Delphia 40.3 - Voo Voo Voo
Delphia 40.3 - Voo Voo Voo
Delphia 40.3 - Voo Voo Voo

 

Obecnie w planie mam dwa rejsy. Pierwszy w terminie 4-11 czerwca, 2016 roku (wyjazd z Polski w piątek, 3., powrót w niedzielę 12., oraz 24 września - 1 października - wyjazd z Polski w piątek, 23 września, powrót do Polski w niedzielę, 2 października
Jacht: Delphia 40 (2007), 4 podwójne kabiny (jedna z koją piętrową), 2 łazienki, pełne wyposażenia nawigacyjne oraz ponton z silnikiem
Start - Zakończenie: Marina Kaštela, między Splitem a Trogirem

Pierwszy rejs jest dedykowany męskiemu pływaniu. W planie intensywne żeglowanie (ok. 200 mil morskich). Zgłosili się do tej pory jedynie panowie, ojcowie z synami i wyrazili nadzieję, że rejs będzie męską przygodą :-) W trakcie tego tygodnia zamierzamy dopłynąć do wyspy Mljet, odwiedzając po drodze wyspy Brač, Šolta, Hvar, Šćedro, Korčula, Mljet, Lastovo, Viš i Biševo

Drugi rejs to wyprawa rodzinna. Płyną rodziny z dziećmi. W planie odwiedzenie archipelagu Kornaty, wpłynięcie do mariny Skradin i odwiedzenie parku narodowego z wodospadami na rzece Krka, być może zwiedzanie Šibenika i Primoštenu.

Koszt pierwszego rejsu to 270 € za koję, przy 8 osobach załogi. Cena obejmuje czarter jachtu, ubezpieczenie kaucji oraz sprzątanie końcowe.

Koja na drugim rejsie jest tańsza i kosztuje 240 € od osoby. Cena również obejmuje czarter jachtu, ubezpieczenie kaucji oraz sprzątanie końcowe.

W obu przypadkach zaliczka wynosi 50%, druga płatność na 30 dni przed rejsem.

Cena nie zawiera: dojazdu do mariny, ubezpieczenia turystycznego, zaprowiantowania, opłat za mariny/boje/kotwice, podatku turystycznego (1 € od osoby dziennie).

Kasa okrętowa: około 100 € od osoby za cały tydzień (za te pieniądze jemy, pijemy, stoimy w marinach, kupujemy paliwo i opłacamy podatek turystyczny)

W trakcie rejsu, dla chętnych, prowadzimy szkolenie na patent ISSA.

Dodatkową atrakcją jest skrzydło SubWing, które pozwala na fantastyczną zabawę w nurkowanie.

Powyższe rejsy NIE są wyprawami komercyjnymi. Pływam dla samej radości żeglowania i za opiekę nad załogą i jachtem NIE pobieram honorarium, ale liczę, że załoga solidarnie przetransportuje mnie do mariny i z powrotem i będzie mnie karmić :-)

Wzbudziłem Twoją ciekawość? Nie wahaj się i skontaktuj się ze mną :-)